Liga: | Třebíčská okresní liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 20. 08. 2023 12:30 |
Kontakt: | SDH Sokolí |
Telefon: | +420721070380 |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Zadal: | Roman Benda |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budeč | JH | 16,92 | 16,92 | 16,44 | |
2. | Čechtín | TR | 17,02 | 17,02 | 16,78 | |
3. | Trnava | TR | 17,16 | 16,87 | 17,16 | |
4. | Pocoucov | TR | 17,48 | 17,32 | 17,48 | |
5. | Bransouze | TR | 17,77 | 17,46 | 17,77 | |
6. | Mikulovice | ZN | 17,80 | 17,01 | 17,80 | |
7. | Budíkovice | TR | 17,87 | 17,35 | 17,87 | |
8. | Petrovice | TR | 18,03 | 18,00 | 18,03 | |
9. | Výčapy | TR | 18,11 | 18,11 | 17,12 | |
10. | Dobřínsko | ZN | 18,15 | 17,99 | 18,15 | |
11. | Heraltice | TR | 18,57 | 18,57 | 18,05 | |
12. | Sokolí | TR | 19,12 | 18,20 | 19,12 | |
13. | Hvězdoňovice | TR | 19,22 | 18,94 | 19,22 | |
14. | Blatnice | TR | 19,73 | 19,73 | 19,21 | |
15. | Račerovice | TR | 20,49 | 20,21 | 20,49 | |
16. | Stařeč | TR | 22,99 | 22,99 | 22,04 | |
17. | Vítonice | ZN | 23,11 | 22,51 | 23,11 | |
18. | Čechtín B | TR | NP | NP | NP | |
18. | Budeč B | JH | NP | 19,08 | 18,68 | |
18. | Krasonice | JI | NP | NP | NP | |
18. | Litovany | TR | NP | NP | 17,50 | |
18. | Dešná B | JH | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budíkovice | TR | 16,40 | 16,40 | 15,80 | |
2. | Štěměchy | TR | 16,92 | 16,59 | 16,92 | |
3. | Petrůvky | TR | 17,36 | 17,36 | 16,76 | |
4. | Stařeč | TR | 17,60 | 17,60 | 16,60 | |
5. | Krahulov | TR | 18,40 | 16,80 | 18,40 | |
6. | Výčapy | TR | 19,43 | 19,43 | 16,95 | |
7. | Bransouze | TR | 20,19 | 18,23 | 20,19 | |
8. | Benetice | TR | 20,47 | 20,47 | 20,43 | |
9. | Svatoslav | TR | 20,92 | 19,08 | 20,92 | |
10. | Myslibořice | TR | NP | NP | NP |
Smíšené kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok, sklopka
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipník | TR | 19,85 | 19,85 | 19,85 | |
2. | Budeč | JH | 24,27 | 24,27 | 24,27 | |
3. | Výčapy | TR | 36,56 | 36,56 | 36,56 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře